• Unista suurelt ja vii oma ideed ellu

  Läbipaistev projektijuhtimine, tarkvaraarendus ja infohaldus on eduka ettevõtte alused. Atlassiani tooted on Sulle ja Sinu tiimile suureks abiks, kui soovite olla kiiremad, efektiivsemad ja oma töös veelgi paremad!

   
   

 • Kellele Atlassiani tooted mõeldud on?

  Atlassiani tooted sobivad absoluutselt igale ettevõttele, kus on esikohal tugev tiimitöö, tõhus meeskonnasisene kommunikatsioon ja kiired lahendused. Mõtle kastist välja – me oleme kindlad, et Atlassiani toodetele leiab kasutust igas eluvaldkonnas!

 • Kes on Atlassian?

  Atlassian on rahvusvaheliselt tunnustatud tarkvaraettevõtte, kelle projektijuhtimise, meeskonnatöö ja tarkvaraarenduse platvorme kasutab enam kui 23 000 ettevõtet üle kogu maailma.

  Proekspert on Atlassiani tarkvara ametlik esindaja.
  Oleme ainus ettevõte Eestis, kes pakub lisaks litsentsidele ka kõiki tugiteenuseid.

Meeldiv tutvuda!

Proekspert on 22 aastase kogemusega tarkvaraettevõte, mis on asutatud eestlaste poolt ning põhineb eesti kapitalil. Me oleme 130. töötajaga rahvusvaheline tarkvaraettevõte, mida teistest Eesti IT-firmadest eristab tööstusautomaatika tarkvaraarenduse suur kogemus. Proeksperdi tarkvara kasutatakse lisaks arvutitele ja telefonidele ka tööstusliinides, massiivsetes ehituskraanades, bioreaktorites ja liftides. Proeksperdi maailmas saab tarkvara elu sisse puhuda misiganes seadmetele, ettevõttes on olulisteks väärtusteks kastist välja mõtlemine (ja programmeerimine) ning nutikad lahendused. Atlassiani tiim on osa Proeksperdist – me jagame samu väärtushinnanguid, peame oma lubadusi ning igas takistuses näeme meie pigem võimalust!

Konsultatsioon

Kuulame ära Teie murekohad ja selgitame koos välja parima lahenduse

Litsentsid, paigaldus ja seadistamine

Oleme ametlik Atlassiani litsentside edasimüüja. Installeerime, seadistame ning toetame toodete sujuvat kasutuselevõttu,
et nendest Sinu
ettevõttele
maksimaalselt
kasu oleks.

Tehniline tugi

Pakume Teile esimese-ja teise astme tehnilist tuge. Seadistame masinaid, paneme Teie eest Atlassiani tooteid üles ning toetame igakülgselt nende kasutust. Oleme administraatorid Teie instantsis ja teeme kõik keerulise osa jooksvalt Teie eest ära, sest nii jääb Teile aega vaid oma päris tööle keskenduda.

Migratsioon ja integratsioon

Hoiad oma andmeid ikka veel excelis? Meie aitame Sul Sinu vajalikud dokumendid integreerida uutele ja palju kasutajasõbralikematele platvormidele. Ühtlasi oskame ka migreerida andmeid erinevatest JIRA’dest/Confluence’idest ühte instantsi kokku.

Majutus

Atlassiani toodete majutamine pole kunagi olnud lihtsam! Kahjuks ei võimalda Atlassian Cloudi lahendus paljusid pistikprogramme kasutada ja kui puudub aeg, võimalus ja oskused oma instantsi ise seadistada ning sellega jooksvalt tegeleda, siis pole paremat lahendust, kui paluda meilt pilvemajutusteenust.

Koolitused/Infotunnid

Soovid enda või oma töötajate teadmistepagasit Atlassiani toodete alal suurendada? Pakume erinevaid koolitusi ning infotunde just Sinu vajadusest lähtuvalt – igale tasemele.

Registreeru tasuta konsultatsioonile!
Võta meiega ühendust!

Ettevõtted kes meid juba usaldavad

Meie kliendid räägivad...


Alati saan abi. Ükskõik mis teemaga ei pöördu, alati saan midagi vastu, millega saan edasi toimetada. Vastused tulevad isegi õhtuti peale tööd. Isegi väga hilisel ajal. Team ongi väga väga tubli.

Irina D. – Projektijuht

Siiani on kõikidele meie soovidele kenasti, kiirelt ja abivalmilt vastu tuldud. Suhtlus on korrektne. Reeglina reageeritakse tööpäeva jooksul paari-kolme tunnise viitega, mis on väga hea tulemus. Lihtsamad tellimused lahendatakse kohe. Väga hea kogemus on.

Alar L. – Arendusjuht