Kuidas saame kasulikud olla?

Tule meile külla, istume maha, võtame tassi kohvi/teed, kõrvale küpsiseid ning arutame läbi teie ettevõtte vajadused ja ootused meie toodete ja teenuste suhtes. Atlassiani võluritena ootame teie väljakutseid põnevusega ja näitame teile, milleks meie ja Atlassiani tooted, eriti kombineeritult erinevate pistikprogrammidega, võimelised on.

JIRA - Parim töövahend targaks projektijuhtimiseks

JIRA aitab ägedatel tiimidel luua veelgi vingemaid tooteid ja selle protsessi käigus on tänu sellele tööriistale võmalik kõigel jooksvalt silma peal hoida, murekohti komplekteerida ja tööd mugavalt organiseerida.

Confluence - seal, kus lõppeb tavaline töö ning algab tiimitöö!

Kasutad Confluence’i ainult dokumendihalduseks? Kas teadsid, et selle töövahendiga on lõputuid võimalusi, kuidas oma töö ilusamaks ja mugavamaks teha? Confluence’ile loodud sajad pistikprogrammid lubavad Sul joonistada, kirjutada, joonestada, tabeleid koostada ja seda kõike reaalajas koos oma tiimikaaslastega. Lisaks võib Confluence olla Sinu ettevõtte intranet/wiki ja seda täpselt sellise kujundusega nagu Sulle endale meeldib ja sobib. Luba meil oma silmaringi avardada ning võta meiega ühendust.

Kas oled valmis Atlassiani toodetele võimaluse andma?
JAH

Bitbucket - Sinu soovidele vastav GIT hoidla

GIT lähtekoodi administreerimine turvalises ja kiires keskkonnas! Loo ja halda repositooriume ning integreeri neid JIRAga, et saavutada täielik läbipaistvus. Testi värskelt koostööna valminud algoritme kiiresti ja mugavalt.
Stashil on palju võimalusi lähtekoodiga töötamisel – et neid maksimaalselt kasutada ning töövahendist laiapõhjaline ülevaade saada, pakume omaltpoolt mitmekülgseid kasutajakoolitusi, tootetutvustusi ja konsultatsioone!

Bamboo - katkematu tarne esimesest koodireast reliisini

Vajad abi Bamboo seadistamisel? Helista meile!
Soovid Bamboo versiooni uuendada? Kellega kontakteeruda? Proeksperdi Atlassiani meeskonnaga, loomulikult! Meie number on (+372) 651 8700

FishEye - põhjalik ülevaade koodi "elutsüklist"

FishEye võimaldab järgida koodiga seonduvat tegevust ühest kohast, ühendades Subversion’i, CVS’i, Perforce’i, Git’i ja Mercurial’i. Seo FishEyes tehtavad koodimuudatused JIRA issue’dega, et veelgi suurendada läbipaistvust. Otsi, visualiseeri ja paranda oma koodi FishEye abil hõlpsasti!
Vajad Atlassiani toodete litsentse? Oled õiges kohas! Litsentside ostmine, uuendamine või kasutajaarvu suurendamine – meie abil käib see kiiresti ja mängleva kergusega! Kirjuta meile atlassian(at)proekspert.ee ning me teeme Sulle pakkumise, millest ei saa keelduda

Atlassiani lahendused

Maksimaalse kasutusmugavuse tarbeks saad siduda oma Atlassiani tooteid paljude lisadega, mis on saadaval Atlassiani Marketplace keskkonnas.
Agiilse tarkvaraarenduse jaoks kasuta JIRA’t koos Confluence’i ning JIRA Agile ja Team Calendars pistikprogrammidega. Soovid arvestada töömahtu, hallata ja planeerida ressursse? Ühenda JIRA Tempo Timesheets & Planner’iga ning lisa finantsvaade Folio abil. Soovid disainida Confluence’ist oma firmale imelise siseveebi? Balsamiq Mockups on tööriist, mida otsid!
Eelnev oli üksnes põgus ülevaade neist lõpututest variantidest, mida Atlassiani tooted koostöös erinevate ägedate pluginatega Sulle võimaldavad.

HipChat - vestluskeskkond, mis on loodud Su äri vajadusi silmas pidades

Jätkusuutlik, intuitiivse otsingusüsteemiga ja tulvil vajalikke funktsioone – videokõned, ekraani jagamine, seotus JIRAga jpm – HipChat on täpselt see, mida Su arendajad ihkavad!
Need päevad, kus lohisevad reply-to-all kirjad Su postkasti ummistasid ja vajalikud e-mailid tähelepanuta jätsid, on möödas! Juhi adressaatide tähelepanu @-mainimiste abiga ning saa kiiresti vastused, mida vajad.

1 tund tasuta konsultatsiooni on meie kulul, tule külla!
Võta meiega ühendust